3 veci, ktoré mi pomohli schudnúť

3 veci, ktoré mi pomohli schudnúť

Chcete schudnúť? Kto by nechcel, že? Keďže sa z chudnutia stal v podstate môj životný štýl, mohla som vyskúšať už mnoho rôznych diét alebo špeciálnych programov, ktoré mi mali dopomôcť k dokonalej postave. Nakoniec sa z tých desiatok rôznych spôsobov, ukázali ako úspešné, len tri. Ak vás to zaujíma, tak nech sa páči, toto sú oni.

Žena so slúchadlami beží v lese

  1. Pohyb, pohyb, pohyb Nebudem vám klamať, žiadna diéta bez pohybu nejde tak, ako by ste si predstavovali. Schudnúť môžete aj len vďaka pohybu. Dôležité je, aby ste vždy viac „dávali von“ ako „dávali dnu“. Inak povedané, to, čo zjete, musíte „vypohybovať“, teda spáliť. Je to veľmi jednoduché a účinné, len treba ovládať jednoduchú matematiku.

Detail na vajíčka v škatuli

  1. Bielkovinová diéta Bielkovinova dieta je podľa môjho osobného názoru skutočne TOP záležitosť. Bola to v podstate posledná diéta, ktorú som absolvovala. No a to znamená čo? Len jedno, a to, že mi skutočne pomohla. Pomohla až nad očakávania. V priebehu štyroch mesiacov som konzumovala proteínové jedlá, zeleninu a neskôr aj takzvané „normálne“ teda varené jedlá, to trvalo tie štyri mesiace, a potom som si dala ešte dva mesiace takého obmedzeného režimu jedla. Kilogramy sa už nikdy, teda aspoň doteraz, nevrátili a verím, že to tak i ostane.

Nápoj so škoricou, badiánom a citrónom

  1. Zázračná škorica Asi ste už aj vy narazili na množstvo článkov o zázračnom škoricovom nápoji, ktorý stačí piť pred spaním a vy schudnete. Takto to síce úplne nie je, no škorica, a to hlavne v kombinácii s citrónom a čili papričkami, dokáže s chudnutím naozaj zásadne pomôcť. Základom je, aby ste konzumovali pravú, teda Cejlónsku, škoricu. Lacné škorice, ktoré dostanete v našich obchodoch, sú skôr zdraviu škodlivé, takže s nimi opatrne. Škorica vám pomôže len v kombinácii s tou správnou stravou a pohybom. Najlepšie je, ak si ju budete dávať do každého jedla či nápoja, spolu s citrónom a čili, kde sa to dá.

Chcete schudnúť? Kto by nechcel, že? Keďže sa z chudnutia stal v podstate môj životný štýl, mohla som vyskúšať už mnoho rôznych diét alebo špeciálnych programov, ktoré mi mali dopomôcť k dokonalej postave. Nakoniec sa z tých desiatok rôznych spôsobov, ukázali ako úspešné, len tri. Ak vás to zaujíma, tak nech sa páči, toto sú oni. Pohyb, pohyb, pohyb Nebudem…