warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Čo hľadajú muži u prostitútok?

Každý piaty

Napriek tomu, že pri styku s prostitútkou môžu hroziť rôzne pohlavné ochorenia, podľa známeho sexuológa zo susedného Česka Radima Uzla, sex s prostitútkou vyhľadáva každý piaty muž. Aspoň každý piaty to priznáva, takže ich teoreticky môže byť ešte o niečo viac. V porovnaní s prieskumami spred niekoľkých rokoch počet mužov vyhľadávajúcich erotické služby mimo domu na sex privátoch rastie. Avšak, na druhej strane väčšine mužov je kupovaný sex protivný.

spolocnicka-makeu

 

Poskytujú to, čo my nie?

Niektoré ženy napríklad odmietajú orálny sex alebo iné spôsoby milovania, ktoré sa mužom páčia. Preto je najjednoduchším riešením pre nich zaplatenie si služby, po ktorej túžia. Nehľadajú si milenku, jednoduchšie je v prípade potreby využiť ponúkané platené služby. Milenka znamená istý druh záväzku, i keď, samozrejme, omnoho voľnejší ako partnerský vzťah, ale predsa. Po sexe s prostitútkou len zaplatia a nič nepokračuje. Navyše milenka očakáva tiež svojim spôsobom, že bude zaplatená. Ďalším rizikom, ktoré oproti mileneckému vzťahu návšteva erotického salónu minimalizuje, je šírenie klebiet – v salóne je menšia šanca, že stretnú niekoho známeho ako pri komunikácii s milenkou. Navyše muži, ktorí vyhľadávajú služby prostitútok, chodia väčšinou do od bydliska vzdialenejších salónov, neraz v rámci skutočnej, či vymyslenej služobnej cesty.

 

milovanie

Akí muži ich vyhľadávajú?

Existujú prakticky tri základné druhy mužov, respektíve dôvody, ktorí platený sex vyhľadávajú. V prvom rade sú to muži, ktorí z rôznych dôvodov nemajú stabilnú partnerku (najčastejšie muži vo veku do 30 rokov a nad 55 rokov) – napríklad tí, ktorí uprednostňujú pracovný život a profesijný rast, namiesto budovania stabilného zväzku, muži, ktorí prežili sklamania, či majú problémy nájsť si partnerku alebo tí, ktorí partnerku jednoducho nechcú, pretože sa nechcú viazať. Ďalším typom sú muži, ktorí majú partnerku, avšak nie sú v sexuálnom živote uspokojení, žiadajú viac, či iné – to, čo im partnerka neposkytuje. A nakoniec existujú muži, ktorých sex s prostitútkou jednoducho vzrušuje bez ohľadu na to, či majú alebo nemajú partnerku.

loading
×