Led osvetlenie vhodné všade

Nezařazené

Led osvetlenie vhodné všade

Chcete osviežiť svoj interiér u vás doma v rodinnom dome alebo v panelákovom byte? Snažíte sa zrekonštruovať a zmodernizovať svoj panelákový byt alebo rodinný dom, ale stále neviete, čo by na to bolo vhodné a to najlepšie a navhodnejšie? Použite podhľadové svietidlá alebo led panely, ktoré dodajú vášmu domovu lesk a eleganciu. Nie vždy je rekonštrukcia bývania či kancelárií jednoduchou a lacnou záležitosťou. Preto s výber vhodného led osvetlenia sa neponáhľajte, ale musíte vedieť presne, čo si chcete zakúpiť. Musíte byť pevne rozhodnutý. Aj o svietidlách to platí, možno samozrejmem aj dvakrát. Led panel je vynikajúcim riešením do vašej obývacej miestnosti. Keďže jepripevnený na strop, nemusíte sa báť visiacich šnúrok a podobne. Navyše sa z neho dá spraviť veľmi pekný a estetický kúsok. Zvoľte si rôzne farebné kombinácie alebo stievateľné led panely. Vytvoria vám efekt v obývacej miestnosti.

interiér so schodami

Elektrické káble, potrubia prípadne iné rozvody nám sťažujú prácu a nevieme si rady. Riešenie je nasledovné a veľmi jednoduché. Vytvorte za pomoci sadrokartónu podhľad, ktorý dokáže všetko efektívne schovať a dovnútra umiestnite podhľadové svietidlá alebo led panely. S podhľadovými svietidlami sa však dá kúzliť v akejkoľvek miestnosti kde budete chcieť. Môžete ich použiť na chodbe, kde za použitia bodových LED žiaroviek vytvoríte príjemné svetlo, ktoré nebude namáhať vaše oči. Dokonale olemujete chodbu a už sa nikdy nebudete báť, že v noci narazíte do steny alebo nejakého neosvetleného objektu. Veľkej obľube sa tešia zapustené svietidlá v kuchynských linkách nad pracovnou doskou. Použitie iba centrálneho stropného osvetlenia v kuchyni sa stalo minulosťou.

bogdan-irofte-parter-bucatarie1-living-cam002-00000

Pri pečení a príprave jedál na pracovnej doske si vďaka tomuto osvetleniu už nebudete nikdy tieniť. Samozrejmosťou je možnosť použitia svietidiel do kúpeľní, pri ich výbere však dbajte na opatrnosť a zamerajte sa na parameter IP krytia. Tieto parametre sú pri každom svietidle na našom e-shope uvedené. Ak ste sa rozhodli pre nákup podhľadových svietidiel alebo led panelov, na našom e-shope máme samostatnú kategóriu led panely.

Chcete osviežiť svoj interiér u vás doma v rodinnom dome alebo v panelákovom byte? Snažíte sa zrekonštruovať a zmodernizovať svoj panelákový byt alebo rodinný dom, ale stále neviete, čo by na to bolo vhodné a to najlepšie a navhodnejšie? Použite podhľadové svietidlá alebo led panely, ktoré dodajú vášmu domovu lesk a eleganciu. Nie vždy je rekonštrukcia bývania či…