Matrace do postele

Nezařazené

Matrace do postele

Niet nadarmo sa hovorí, že matrace sú vec, do ktorej treba investovať viac, pretože do veľkej miery ovplyvňuje vašu kvalitu spánku a hlavne vaše zdravie. Pri zlom matraci sa budíme nevyspatý, ubolený a často celý skrútený. Pri tom správnom by sme nemali pociťovať žiadnu bolesť, mali by sme sa cítiť úplne oddýchnutý a pripravený na nový deň. Určite sa už každému stalo, že keď zmenil matrac, na ktorom spí, život sa zrazu zmenil k lepšiemu. V dnešnom článku vám predstavíme kvalitné matrace, ktoré upravia váš spánkový režim a budete sa cítiť ako znovuzrodený.

y4K4NoTGRS3mW1nQ7ReYvw.1280_Morning-Wake-Up-Woman-Waking-Stretching-In-Bed-Healthy-Lifestyle

V roku 1992 prišla na trh na Slovensko nová firma, ktorá začala vyrábať zdravotne prospešné matrace. Touto firmou je SEGUM, ktorá postupom času začala rozširovať svoju ponuku a venovať sa výrobe viacerých druhov matracov do postele Segum. Momentálne vyrába všetky svoje produkty na mieru za výbornú cenu. Hlavným mottom SEGUM-u je ponúkať najvyššiu kvalitu matracov za tie najvýhodnejšie ceny pre zákazníkov.

Okrem internetového obchodu si môžete matrace tejto značky vyskúšať aj priamo v kamenných obchodoch. Tie sa doteraz nachádzajú v Bratislave, Žiline a Senici. Ponúkajú dva hlavné typy matracov – pružinové a sendvičové. Oba z nich sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu a je navrhnutý tak, aby nespôsoboval alergikom nežiaduce alergické reakcie.

c1eb72ea82065b329123cbda2995f35e

Cena takýchto matracov sa pohybuje okolo 120 do 600 eur, no v priemere stoja asi 300 eur. Všetko závisí od zloženia, nakoľko každý matrac má iné originálne zloženie. Líšia sa okrem toho aj hmotnosti samotných matracov, ich šírka, hrúbka a tvrdosť. Záruka je buď 5 alebo 10 rokov. Od všetkých týchto faktorov sa odvíja jednotná cena, ktorá je spravidla veľmi výhodná.

Neváhajte a pozrite sa na ponuku týchto matracov. Veríme, že na ich kúpu budete neskôr spomínať len v tom najlepšom a budete ju odporúčať aj svojim známym.

Niet nadarmo sa hovorí, že matrace sú vec, do ktorej treba investovať viac, pretože do veľkej miery ovplyvňuje vašu kvalitu spánku a hlavne vaše zdravie. Pri zlom matraci sa budíme nevyspatý, ubolený a často celý skrútený. Pri tom správnom by sme nemali pociťovať žiadnu bolesť, mali by sme sa cítiť úplne oddýchnutý a pripravený na…