warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Významné udalosti v živote človeka si vyžadujú aj adekvátne ocenenie, môže to byť dosiahnutie životného úspechu či okrúhle jubileum, a v takýchto chvíľach je darčekový kôš výbornou alternatívou darčeka.

darcekovy kos

 

Výborná alternatíva, ak sa neviete rozhodnúť

Mnoho z nás sa už v živote ocitlo v situácii, keď sme boli postavení do pozície gratulanta a museli sme premýšľať, aký darček oslávencovi darujeme. Nie vždy je výber jednoduchý, no ak si už naozaj neviete poradiť alebo obdarovaného dobre nepoznáte, najvďačnejšou možnosťou je staviť na darčekové koše. Na výber ich je veľa a rôzne typy, stačí sa len pre niektorý z nich rozhodnúť. Vybrať si môžete priamo v kamennom obchode alebo online cez internet, kde vám ho pripravia na mieru.

Prinášame vám niekoľko možností :

Na mieru

Základom je košík, ktorý naplníte delikatesami podľa vlastného výberu buď vy sám alebo sa spoľahnete na profesionálov a necháte ich, aby ho naaranžovali za vás.

Online

Siahnuť môžete aj po zdravých košoch s množstvom biopotravín či gurmánskych delikates, ktoré sa vyznačujú pestrosťou obsahu a výnimočným vzhľadom úpravy a v ktorých nájdete regionálne špeciality, delikatesy zo sveta či biopotraviny.

darček, kvety

Firemné koše

Obchodných partnerov či zamestnancov alebo kolegov určite prekvapí tento darčekový kôš, ktorý bude plný chutných dobrôt a špecialít. Zabodujete ním u nich pri akejkoľvek príležitosti.

Donáška

Výhodou je donáška koša priamo obdarovanému, stačí, ak vyplníte objednávku, na ktorej udáte jeho adresu a zaplatíte platobnou kartou. Ak napíšete venovanie, to bude ku košu pridané vhodným spôsobom. Dodaný bude presne v čas, ktorý si vy určíte.

Servis

Ceny, ktoré sú udávané, zahŕňajú kompletný servis a ponuku, v ktorom je zarátaný samotný darčekový kôš, všetky pochutiny a produkty v ňom, práca pri aranžovaní a aj úprava venovania. Možnosťou je mať ho v ten istý deň, ako ste si objednali.

loading
×