Palety na trativod

Nezařazené

Palety na trativod

Vytváraním udržateľných plastových obalov sa zaoberáme už vyše 50 rokov a naše skúsenosti využívame na uspokojenie potrieb zákazníkov. Medzi produkty dostupné v rámci našej firmy patria aj plastové palety. Sú rozdelené do v ôsmych štandardných veľkostí a piatich rôznych typov. Spĺňajú tak všetky logistické požiadavky. Plastové palety disponujú mnohými výhodnými a praktickými charakteristikami: z dlhodobého hľadiska sú efektívne, pretože majú dlhú životnosť a nepotrebujú žiadne špeciálne ošetrenie (napríklad proti škodcom), ľahko sa skladujú a čistia.

prepravka zelenej farby

Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa takisto hodia na použitie pri leteckej doprave. Majú nízku hmotnosť a zároveň vysokú nosnosť. Sú odolné voči korózii a nepriaznivým vonkajším vplyvom a v neposlednom rade sú vyrobené zo stabilného plastu odolného proti zlomeniu. Keďže nám záleží na budúcnosti planéty, výrobky značky Schoeller Allibert recyklovateľné – na konci ich životnosti sa z nich vytvárajú nové výrobky. Medzi paletami nájdete kusy v klasických euro rozmeroch, no samozrejmosťou je, že poskytujeme aj rozmery upravené na mieru. Plastová paleta môže svoje uplatnenie nájsť v logistike, skladoch, obchodoch, vo farmaceutickom priemysle, v potravinárskom priemysle a v iných sektoroch.

vízia recyklovateľnosti

Možno ich tiež použiť na vystavovanie tovaru a niektorí používajú plastové palety na trativod. Medzi nami ponúkaným tovarom nájdete tiež prepravky na ovocie a zeleninu, ktoré sú s plastovými paletami kompatibilné. Na našej webovej stránke nájdete podrobné informácie o vlastnostiach výrobkov, možnostiach ich využitia, tiež o výrobných kritériách a o vízii, ktorej sa naša spoločnosť drží. K výrobnému procesu i následnej distribúcii tovaru pristupujeme zodpovedne. Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás. Radi vám na prípadné otázky odpovieme.

Vytváraním udržateľných plastových obalov sa zaoberáme už vyše 50 rokov a naše skúsenosti využívame na uspokojenie potrieb zákazníkov. Medzi produkty dostupné v rámci našej firmy patria aj plastové palety. Sú rozdelené do v ôsmych štandardných veľkostí a piatich rôznych typov. Spĺňajú tak všetky logistické požiadavky. Plastové palety disponujú mnohými výhodnými a praktickými charakteristikami: z dlhodobého…