Mobilný telefón HUAWEI P9 Lite

Nezařazené

Mobilný telefón HUAWEI P9 Lite

Predchádzajúci model pod označením P8 Lite, sa stal absolútnym trhákom a v predajoch prekonal desaťmiliónovú hranicu. Veľký úspech sľubuje aj jeho nástupca P9 Lite s jeho špičkovým vybavením. A toto tvrdenie nie je ani príliš trúfalé. Svedčí o tom jeho inovácia, ktorou tento model prešiel a ktorá spôsobila ešte ďalšie zdokonalenie za prekvapivo pôvodnú, nízku cenu.

Displej:
–        Je to práve displej, ktorý Vás u tohto modelu veľmi prekvapí a zaujme. Kvalita displeja je naozaj fantastická a nemá vo svojej cenovej kategórii obdoby.
–        Vaše oči tak spočinú na 5,2 palcovom displeji IPS s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 px.
čtení QR kódu
Telo mobilu:
–        Okolo spomínaného displeja sa rozprestiera elegantné, iba 7,5 mm tenké telo, orámované kovovým rámčekom.
–        Špičkovou technológiou nebola ochudobnená ani zadná časť tela mobilu. Tu nájdeme veľmi praktickú čítačku odtlačkov prstov.

Fotoaparát:
–        Na zadnej strane mobilného telefónu, okrem čítačky odtlačkov prstov, nájdeme takmer poloprofesionálny 13 Mpx fotoaparát. Do fotoaparátu bol integrovaný snímač SONY s vynikajúcou svetelnosťou f / 2.0, preto je možné veľmi dobre fotiť aj za zhoršených podmienok. Navyše vďaka pokročilému režimu fotenia, je možné si pohrávať a nastavovať aj hodnotu expozície, tak aj možnosť nastavovať parameter ISO, alebo vyvažovať bielu farbu.
–        Ten, kto rád fotí a hrá si a nastavuje rôzne parametre záberov, rozhodne si, na rozdiel od konkurencie, s Huawei P9 Lite príde na svoje.
pomůcky pro práci
Ostatné vybavenie:
–        Do tohto modelu je už štandardným vybavením možnosť vložiť dve SIM karty.
–        Navyše užívatelia  tohto mobilného telefónu určite ocenia neuveriteľnú dlhú výdrž batérie.
 
Ak sa rozhodujete kúpiť si nový mobilný telefón, veríme, že sme Vás inšpirovali touto ponukou. Dôkazom správnej voľby môže byť cez desať miliónov spokojných zákazníkov s jeho predchodcom P8. Je nanajvýš pravdepodobné, že aj tento model bude kandidovať a možno sa tiež stane najvýhodnejším smartphonom roka.

Predchádzajúci model pod označením P8 Lite, sa stal absolútnym trhákom a v predajoch prekonal desaťmiliónovú hranicu. Veľký úspech sľubuje aj jeho nástupca P9 Lite s jeho špičkovým vybavením. A toto tvrdenie nie je ani príliš trúfalé. Svedčí o tom jeho inovácia, ktorou tento model prešiel a ktorá spôsobila ešte ďalšie zdokonalenie za prekvapivo pôvodnú, nízku…