Stres ovplyvňuje váš sexuálny život. Pomôžte si tantra masážami

Stres ovplyvňuje váš sexuálny život. Pomôžte si tantra masážami

Môj manžel mi vždy hovoril, že sexom sa odbúrava stres. Ja som však tento názor nikdy nezastávala. Keď som bola vystresovaná a unavená, na sex som nemala ani pomyslenia a navyše, ak už aj k tomu došlo, nedokázala som sa uvoľniť a všetko si užívať tak, ako by sa malo. Verím tomu, že nie som jediná. Viete, čo vám v takomto prípade pomôže ako skutočný zázrak? Tantrická masáž.
Muž s čiernymi vlasmi lež so zaklonenou hlavou a zatvorenými očami.jpg

Erotiky nikdy nie je dosť

Erotická alebo tantrická masáž, to je pojem, pod ktorým si môžete predstaviť rôzne veci, no ak hovoríme o pravej a skutočnej tantrickej masáži, tak je dôležitá hlavne atmosféra, správny olej, ktorým sa môžete celí namazať a taktiež správny postup a technika celej masáže. Hlavné je, aby ste sa nemasírovali len na intímnych miestach, ale aj na celom tele a pri masírovaní nepoužívali len svoje ruky, ale aj celé telo a intímne miesta. Verím, že som vás príliš nezamotala a rozumiete mi, ako to myslím.

Pre tých pomalších, ešte raz a pomalšie:

  1. Erotická masáž nie je len o masírovaní pohlavných orgánov, ale o masírovaní celého tela.
  2. Intímne partie sú samozrejme jej súčasťou, no k ich masírovaniu by ste sa mali dostať pomaly a postupne.
  3. Pri masírovaní toho druhého nepoužívate len ruky a dlane, ale aj celé telo, vagínu, penis a prsia.
  4. Masírovať sa môžete aj navzájom svojimi telami. Takáto masáž sa nazýva aj body to body masáž, alebo masáž telo na telo.

Ženské nahé brucho a sexy spodná bielizeň.jpg

Upokojí a navnadí na sex

Tantrická masáž je výbornou vecou hlavne vtedy, keď kvôli stresu alebo únave nedokážete myslieť na sex. Pripravte si všetko potrebné, poriadne sa vymasírujte a uvidíte sami. Je možné, že niekedy vám úplne a bohato postačí len samotná masáž. Inokedy je zas dosť možné, že vás navnadí na ďalšie sexuálne dobrodružstvá. To už uvidíte naozaj sami. na nič netlačte, nič neznásilňujte a takto to bude úplne najlepšie.

Môj manžel mi vždy hovoril, že sexom sa odbúrava stres. Ja som však tento názor nikdy nezastávala. Keď som bola vystresovaná a unavená, na sex som nemala ani pomyslenia a navyše, ak už aj k tomu došlo, nedokázala som sa uvoľniť a všetko si užívať tak, ako by sa malo. Verím tomu, že nie som…