warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Môj manžel mi vždy hovoril, že sexom sa odbúrava stres. Ja som však tento názor nikdy nezastávala. Keď som bola vystresovaná a unavená, na sex som nemala ani pomyslenia a navyše, ak už aj k tomu došlo, nedokázala som sa uvoľniť a všetko si užívať tak, ako by sa malo. Verím tomu, že nie som jediná. Viete, čo vám v takomto prípade pomôže ako skutočný zázrak? Tantrická masáž.
 Muž s čiernymi vlasmi lež so zaklonenou hlavou a zatvorenými očami.jpg

Erotiky nikdy nie je dosť

 
Erotická alebo tantrická masáž, to je pojem, pod ktorým si môžete predstaviť rôzne veci, no ak hovoríme o pravej a skutočnej tantrickej masáži, tak je dôležitá hlavne atmosféra, správny https://www.indprop.gov.sk/%3Fochranne-znamky-spravne-poplatky olej, ktorým sa môžete celí namazať a taktiež správny postup a technika celej masáže. Hlavné je, aby ste sa nemasírovali len na intímnych miestach, ale aj na celom tele a pri masírovaní nepoužívali len svoje ruky, ale aj celé telo a intímne miesta. Verím, že som vás príliš nezamotala a rozumiete mi, ako to myslím.
 
Pre tých pomalších, ešte raz a pomalšie:

  1. Erotická masáž nie je len o masírovaní pohlavných orgánov, ale o masírovaní celého tela.
  2. Intímne partie sú samozrejme jej súčasťou, no k ich masírovaniu by ste sa mali dostať pomaly a postupne.
  3. Pri masírovaní toho druhého nepoužívate len ruky a dlane, ale aj celé telo, vagínu, penis a prsia.
  4. Masírovať sa môžete aj navzájom svojimi telami. Takáto masáž sa nazýva aj body to body masáž, alebo masáž telo na telo.

 Ženské nahé brucho a sexy spodná bielizeň.jpg

Upokojí a navnadí na sex

 
Tantrická masáž je výbornou vecou hlavne vtedy, keď kvôli stresu alebo únave nedokážete myslieť na sex. Pripravte si všetko potrebné, poriadne sa vymasírujte a uvidíte sami. Je možné, že niekedy vám úplne a bohato postačí len samotná masáž. Inokedy je zas dosť možné, že vás navnadí na ďalšie sexuálne dobrodružstvá. To už uvidíte naozaj sami. na nič netlačte, nič neznásilňujte a takto to bude úplne najlepšie.

loading
×