Zlepšovanie v sexuálnej oblasti

Nezařazené

Zlepšovanie v sexuálnej oblasti

Momentálna situácia nám darovala kopec voľného času. Mnoho ľudí preto skúša nové veci, zážitky, ktoré ich obohacujú na duši i na tele. Využívajú každú voľnú sekundu tohto voľného času, aby boli o poznanie bohatší. Niekto sa učí hrať na hudobný nástroj, iný zasa skladá piesne, píše básne, učí sa cudzí jazyk, chodí na turistiku, do prírody, zbiera bylinky, učí sa hľadať hríby, prípadne sadiť v záhradke a podobne. Každý si nájde to svoje, čo ho baví, preto sa nedá zovšeobecňovať a prikazovať niekomu, čo nové by mal robiť. Každý sme iný a preto si vyberáme svoj smer samy.

act-3931100_1920

Nové zážitky a skúsenosti by sme nemali obmedzovať len na jednu oblasť svojho života, ale mali by sme sa zamerať do všetkých svojich oblastí života. Obohatí nás to oveľa viac ako keby sme si zlepšili len pamäť napríklad. Treba zlepšovať celé svoje telo. A to sa týka aj pohlavných orgánov. Kde inde by ste si lepšie vytrénovali, ak nie na privaty sex? Myslím, že poznáte odpoveď, že nikdy inde si nezlepšíte svoje sexuálne schopnosti viac ako by ste si ich zlepšili tu. Vytrénujú sa vám nielen pohlavné orgány, ale aj celé telo. Po takom dobrom sexe vás budú bolieť také svaly, o akých ste ani nevedeli, že ich vôbec máte. Skrývali sa vám po celý život a teraz si ich začnete dodatočne a konečne posilňovať. Tie to určite ocenia.

drawing-3514916_1920

Oklieštiť svoj život len na zážitky, ktoré sa týkajú duchovného života, sa už vôbec neoplatí. Človek potrebuje nadobudnúť skúsenosti aj vo svojej sexuálnej oblasti. Na tú sa často zabúda a potom vznikajú rôzne nedorozumenia a podobne. Tomu sa vyhnete, keď si už teraz nájdete tú svoju kočku na poriadnu pichačku. Či si ich budete striedať alebo budete mať stále tú istú, je len na vás, ale verte, že tak ako vy ste individuálna osobnosť, tak sú aj ony a od každej novej by ste sa mohli niečo nové naučiť. To sa oplatí. Potom si vás vaša budúca žena alebo frajerka nebude vedieť vynachváliť, že aký podávate perfektný výkon v posteli. Bude sa blahom červenať.

Momentálna situácia nám darovala kopec voľného času. Mnoho ľudí preto skúša nové veci, zážitky, ktoré ich obohacujú na duši i na tele. Využívajú každú voľnú sekundu tohto voľného času, aby boli o poznanie bohatší. Niekto sa učí hrať na hudobný nástroj, iný zasa skladá piesne, píše básne, učí sa cudzí jazyk, chodí na turistiku, do…