Ako spraviť ženu šťastnou?

Nezařazené

Ako spraviť ženu šťastnou?

Viete, po čom každá žena túži? Povedzme si to úprimne a bez nejakých trápnych odrhovačiek. My, ženy, sme jednoducho také straky. Ak nám chce niekto urobiť radosť, stačí, keď nám proste kúpi alebo donesie, či vyrobí niečo, čo sa ligoce. Nie je to až také komplikované, ako by sa zdalo, no nie? Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, občas proste človek musí povedať narovinu, čo chce. A čo chce každá žena? Chce mať strieborné šperky. Tak a je to vonku. Verte tomu, že každá jedna žena má zálusk na niečo, čo bude na sebe nosiť a je len veľmi málo takých žien, ktoré si na seba nedajú vôbec nič, žiadnu ozdobu.
ušlechtilý diamant
Nosiť ozdoby predsa nie je žiadny hriech, ale verte tomu, že pre ženu má oveľa väčší význam to, keď ho má od niekoho, na kom mu záleží a s kým chce skutočne pracovať. Verte tomu, že na niektoré veci sa proste musí počkať a verte aj tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec to bude v prvom rade o tom, že je to niečo osobné. Niečo, čo ste vyberali. Niečo, na čom vám jednoducho záleží tak veľmi, že to chcete mať doma. Je to také jednoduché, aj keď si to ľudia veľmi často a s obľubou komplikujú.
blondýna v klobouku
Aj keď sa vám to možno nezdá, nakoniec si predsa len musíte uvedomiť, že potešiť ženu je jeden z najkrajších pocitov na svete a každý chlap si užíva, keď je jeho žena nadšená. Nakoniec je to presne to, čo ste možno chceli alebo po tom túžili, celý svoj život. A aj keď je to možno smiešne, nakoniec aj sami zistíte, že vás to baví. A že je to to „pravé orechové“ ako mnohí hovoria. V tomto prípade to nie je len fráza, je to niečo, s čím naozaj môžete naplno pracovať a verte tomu, že vás to bude baviť. Každého muža baví robiť svoju ženu šťastnou. A priateľky navzájom predsa tiež. Aj keď je to možno smiešne, vtipné a možno by ste to nikdy nečakali. Nakoniec to bude niečo, s čím sa dá pracovať a myslieť na to.

Viete, po čom každá žena túži? Povedzme si to úprimne a bez nejakých trápnych odrhovačiek. My, ženy, sme jednoducho také straky. Ak nám chce niekto urobiť radosť, stačí, keď nám proste kúpi alebo donesie, či vyrobí niečo, čo sa ligoce. Nie je to až také komplikované, ako by sa zdalo, no nie? Verte tomu, že…