Analytici z Wall Street nakupujú siete od Netflixu

Analytici z Wall Street nakupujú siete od Netflixu

Netflix uznal tlak od spoločnosti Disney + potom, čo spoločnosť oznámila svoje štvrťročné výsledky. Vedúci predstavitelia však väčšinou zmiernili dlhodobý globálny vplyv rivalov, medzi ktoré patri aj Apple, NBCUniversal spoločnosti Comcast a AT and T.
Rovnako tak ako analytici z Wall Streetu v stredu.
„Napriek novým službám na obzore spoločností Disney a Apple. Očakávame minimálny dlhodobý vplyv na pridávanie a uchovávanie účastníkov Netflixu,“ uviedol analytik spoločnosti Piper Sandler Michael Olson.Wall Street býk.jpg
Najmenej štyria sprostredkovatelia si zvýšili svoje cenové ciele na sklade, pričom Monness Crespi Hardt bol na býčiejším búrlivým pohybom v rozmedzí od 50 do 400 dolárov, v súlade s priemerným cenovým cieľom.
Organizácia NT prekonala v štvrtom štvrťroku globálne odhady oberateľov, ktoréboli podporené sériou „Koruna“, uchádzač Oscara „Írska“, ako aj upravenej série „Zaklínač“.
V Spojených štátoch však rast firiem vynechali ciele Wall Streetu. Akcie firiem klesli o 2 percentá v rannom obchode.
Na preplnenom trhu so streamovaním v súčasnosti dominuje firma NT, investori sa však obávajú vplyvu zvyšujúcej sa konkurencie zo zavedenia spoločností Disney + od Walta Disneyho a AP TV +.
V tomto roku si budú musieť spotrebitelia vybrať medzi novými účastníkmi, medzi ktoré patria AT and T, HBO Max a NBCUniversal.
DS +, ktorý bol uvedený na trh v novembri, dosiahol prvý deň 10 miliónov registrácií a ponúka približne 500 filmov a 7500 televíznych epizód z katalógu rodinnej zábavy, ako aj nové programy. Zahŕňa tiež „The Mandalorian“, prvý televízny seriál naživo vysielaný vo „Star Warsu“.Netflix logo.jpg
DS v utorok uviedol, že spustenie programu + posunulo o týždeň až do 24. Marca vo Veľkej Británii a v regiónoch západnej Európy.
Firma má podľa plánu vykázať svoj zisk za prvý štvrťrok 4. Februára.
Vedenie NT v utorok uviedlo, že noví konkurenti poškodzujú tradičné televízne firmy ako NT a ich konkurentov.

Netflix uznal tlak od spoločnosti Disney + potom, čo spoločnosť oznámila svoje štvrťročné výsledky. Vedúci predstavitelia však väčšinou zmiernili dlhodobý globálny vplyv rivalov, medzi ktoré patri aj Apple, NBCUniversal spoločnosti Comcast a AT and T. Rovnako tak ako analytici z Wall Streetu v stredu. „Napriek novým službám na obzore spoločností Disney a Apple. Očakávame minimálny…