Mikiny vo vysokej kvalite

Mikiny vo vysokej kvalite

Mikiny patria medzi veľmi,,užitočné,, kúsky oblečenia. Využiť sa dajú viacmenej všade. Krásne mikiny BIG STAR Vám dodajú šmrnc a zároveň splnia potrebný účel. Mikiny sú rôznych strihov a dĺžok. Bavlnené teplé mikiny krásne zahrejú a ochránia pred dažďom a vetrom. Sú perfektné ako,,poistka,, pod vrchnú bundu. Ponúkame Vám mikiny s výstrihom, ale aj so zipsom. Sú krásne prepracované a majú nádherné farby, ktoré aj po viacerých praniach ostávajú svieže a krásne. Taktiež použité materiály sú vysoko kvalitné a vydržia mnoho praní bez zmeny tvaru a bez toho aby sa Vám roztiahli.

mikina pod bundu

Ponúkame kvalitné mikiny s kapucňou aj bez kapucne. Stačí si len vybrať tú svoju a užívať si príjemný materiál. Samozrejme, mikinám sa pripisuje nálepka športového oblečenia, ale verte že s mikinami BIG STAR môžete získať mikinu športovú no aj elegantnú zároveň. Tak teda si pozrime napríklad mikinu ALEXANDRA 500. Jedná sa o veľmi peknú a pohodlnú mikinu, ktorá Vám poskytne presne to, čo hľadáte a teda športovú eleganciu, ktorá Vás obklopí a vy tak budete pôsobiť štýlovo a moderne. Strihovo je mikina veľmi pohodlná na spodnej časti zakončená lemom a jej kapucňa je vyrobená z ekologickej bavlny veľmi príjemnej na dotyk. Má krásnu svetlofialovú farbu, ktorá ako sme už spomínali vyššie, je stála a aj po viacerých vypraniach ostáva stále krásne svieža. Táto mikina je u nás v ponuke aj v praktickej čiernej farbe.

zateplená mikina

Ďalej sa môžeme z našej bohatej ponuky mikín napríklad na mikinu FURIETTA 403. Mikina je vyrobená z ekologickej bavlny a je zaujímavo rozdelená do troch módnych farieb. Na stranách disponuje vreckami a má aj kapucňu. Na rozdiel od mikiny ALEXANDRA 500 je na zips, ktorý Vám umožní ľahko a rýchlo korigovať teplotu Vášho tela. Ďalej tu máme pre Vás mikiny rôznych strihov ako napríklad mikiny s lodičkovým výstrihom, rolákové mikiny, zateplené a rôzne iné. Nech sa páči pozrite si našu bohatú ponuku a noste mikiny s láskou a radosťou.

Mikiny patria medzi veľmi,,užitočné,, kúsky oblečenia. Využiť sa dajú viacmenej všade. Krásne mikiny BIG STAR Vám dodajú šmrnc a zároveň splnia potrebný účel. Mikiny sú rôznych strihov a dĺžok. Bavlnené teplé mikiny krásne zahrejú a ochránia pred dažďom a vetrom. Sú perfektné ako,,poistka,, pod vrchnú bundu. Ponúkame Vám mikiny s výstrihom, ale aj so zipsom.…