Sťahujete sa? Obráťte sa na nás

Sťahujete sa? Obráťte sa na nás

Možno je to práve váš prípad alebo prípad vašich známych. Rozhodli ste sa zmeniť adresu bydliska, presťahovať sa na iné miesto, ktoré vám ponúka lepšie podmienky pre život. Či už z dôvodu lepšej práce, možností, možno idete za rodinou, blízkymi. Nech je to čokoľvek, čaká vás množstvo práce a povinností s tým spojenými. V prípade, že si so sebou beriete okrem množstva potrebných a používaných vecí a predmetov aj nábytok, vedzte, že je na mieste volať sťahovaciu službu.

sťahovanie

Sťahovacia služba váš nábytok bezpečne prenesie do priestranného dopravného vozidla a vy sa vôbec nemusíte obávať, či sa to tam zmestí alebo či sa prepravovaný tovar prevozom určitým spôsobom nepoškodí. Nábytok by mal byť spravidla zaistený izolačnou páskou alebo ináč zabalený, ale to vám vieme poradiť pred samotným sťahovaním v rámci podania základných informácií. Takže sa vôbec nemusíte ničoho obávať, naši skúsení a zaškolení pracovníci všetko prevedú s vysokou mierou profesionality a váš nábytok a ostatné sťahované veci bezpečne premiestnia na zadanú adresu. Produkty naložíme, vyložíme a vy sa môžete tešiť a naplno si užívať nový domov. Sťahujeme nie len byty, domy, ale aj kancelárie a firmy.

nezúfajte, mi si s tým poradíme

Využívame aj sklady, kde si vaše veci necháte uložené na určitý čas, kým si vysporiadate samotný predaj a kúpe nehnuteľnosti, kde sa dané produkty po určitej dobe dodatočne prepravia. Náš tím je pripravený pustiť sa do sťahovania nie len v pracovné dni, ale aj cez víkendy v rôznom, vami zvolenom a vám vyhovujúcom čase. Radi sa prispôsobíme, vyhovieme vašim konkrétnym požiadavkám, keďže vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Kontaktovať nás môžete priamo na náš email alebo uvedené telefónne číslo, prípadne cez vyplnený formulár.

Sťahovanie v plnej kvalite, to je naša výsada a presne to vám vieme ponúknuť za bezkonkurenčné ceny. Vykonávame obhliadku priestoru s pripravenými predmetmi na sťahovanie a to zdarma. Sťahované produkty sú poistené, ručíme za bezpečnosť v plnom rozsahu a zodpovedáme za odvedenú prácu v plnej miere.

Možno je to práve váš prípad alebo prípad vašich známych. Rozhodli ste sa zmeniť adresu bydliska, presťahovať sa na iné miesto, ktoré vám ponúka lepšie podmienky pre život. Či už z dôvodu lepšej práce, možností, možno idete za rodinou, blízkymi. Nech je to čokoľvek, čaká vás množstvo práce a povinností s tým spojenými. V prípade,…