Správnymi dotykmi nájdete stratenú chuť na sex.

Správnymi dotykmi nájdete stratenú chuť na sex.

V živote každého muža nastane chvíľa, kedy cíti, že jeho partnerský život narazil na bod mrazu. S partnerkou sú vo vzťahu príliš dlho alebo nadobudli pocit, že si už nemajú veľmi čo ponúknuť. Prvotné zamilovanie a s tým spojené vzrušenie opadlo, sex sa stáva iba mechanickou nutnosťou a po sexuálnej stránke sa už dávno vzájomne nepriťahujú. Zo vzťahu sa vytratila iskra. Muž si už nepripadá atraktívny alebo svoju snahu byť atraktívny potláča. Prestane sa o seba starať, nevenuje pozornosť tomu, ako vyzerá a nesnaží sa byť sexi. U žien platí to isté. Partneri si vzájomne neprejavujú náklonnosť, ani jeden u druhého nevyvolávajú dojem, že sú stále žiadaní. To všetko sa stáva. A je naozaj prirodzené, že vzťah a pocity, ktoré v ňom prežívate, sa časom menia. Niekto by povedal, že dozrievajú. Je však len a len na partneroch, ako budú svoj plameň vášne vo vzťahu udržiavať. Je jasné, že vzťah nie je na jedno použitie. Keď nás omrzí, vymeníme ho za iný. Takto by sme sa ocitli na dôchodku a za nami niekoľko desiatok „použitých“ partnerstiev. Vzťah, a to zahŕňa aj sexuálny život, je ako kvetina, o ktorú sa treba starať. Keď začína vysychať, musí sa znova oživiť.

Sexual2

Rozdúchajte plameň svojej vášne pomocou erotic massage. Vneste do vášho vzťahu niečo nové, nečakané a neopozerané. Obnovte svoju sexuálnu energiu a nájdite stratenú partnerskú harmóniu tela a duší. Staňte sa znova tým zmyselným mužom alebo ženou, ktorého priorita je starať sa o svoje psychické a fyzické zdravie a zároveň dbať o potreby svojej polovičky.

Sexual

Erotic massage vám znova pripomenie, aké to bolo kedysi fajn. Keď bola vaša sexuálna energia na vrchole a vy a vaša partnerka ste si sex užívali naplno, so všetkou vášňou, nehou a všetkým, čo k tomu patrí. Erotic massage prebudí všetky zmysly, objaví neobjavené erotogénne zóny a vy si pripomeniete, že aj pri sexe s tou istou ženou máte ešte stále čo objavovať.

V živote každého muža nastane chvíľa, kedy cíti, že jeho partnerský život narazil na bod mrazu. S partnerkou sú vo vzťahu príliš dlho alebo nadobudli pocit, že si už nemajú veľmi čo ponúknuť. Prvotné zamilovanie a s tým spojené vzrušenie opadlo, sex sa stáva iba mechanickou nutnosťou a po sexuálnej stránke sa už dávno vzájomne…