Charakteristika znamenia Lev

Charakteristika znamenia Lev

Títo ľudia majú o sebe väčšinou až prehnane pozitívne predstavy. Myslia si totižto o sebe, že sú nikto výnimočný a nikto na svete nemá právo sa s nimi porovnávať. Ich márnivosť a až prehnane veľké sebavedomie veľmi ovplyvňuje ich život a to väčšinou negatívne.

král zvířat

Vo všetkých prípadoch sa správajú isto a cieľavedome, nenechajú so sebou zametať a takmer nikdy si nepriznajú chybu. Radi sa predvádzajú a ak sa dostane do centra pozornosti niekto iný, než oni, cítia nespravodlivosť a tiež sa cítia byť veľmi ublížení. Nič pre nich nie je dôležitejšie ako ich ego, a za každých podmienok sa snažia vyviaznuť zo situácie s čo najmenšou ujmou práve na tomto svojom egu.
Času krát sú veľmi márniví a narcistickí a azda ich najhoršia vlastnosť je absolútna ignorancia pocitov a problémov iných ľudí. Ak máte za priateľa leva, nečakajte od nich v žiadnom prípade pochopenie, vlastne je aj veľmi mizivá šanca že vás vôbec vypočujú, pretože ak aj máte pocit že áno, myšlienkami pravdepodobne lietali niekde úplne inde, vo svojich starostiach a vo svojej vlastnej osobe. Nemajú žiaden problém v každej situácii zhodiť vinu na iných a takmer nikdy si nedokážu úprimne priznať chybu.

horoskop

Avšak sú to aj veľmi veselí ľudia, pri ktorých sa určite nebudete nudiť a verte, že si s nimi zažijete kopec zábavy. Prekypujú životom a adrenalínom a sú veľmi cieľavedomí a pracovití, radi sa neustále v niečom zlepšujú, pretože majú silnú motiváciu vynikať a byť stredobodom pozornosti.

astrologie

V živote potrebuje dostávať od niekoho neustále komplimenty, pochvaly a vidieť, že ho ľudia obdivujú. V opačných prípadoch má tendenciu spadať do depresií, pretože sa cíti nedocenený. Rád sa chváli a to aj v prípade, aj je evidentné že vlastne ani nemá čím.

Jednoducho a jasne, potrebuje byť vždy najlepším z najlepších a myslí si, že všetko vie lepšie ako ostatní ľudia.

Títo ľudia majú o sebe väčšinou až prehnane pozitívne predstavy. Myslia si totižto o sebe, že sú nikto výnimočný a nikto na svete nemá právo sa s nimi porovnávať. Ich márnivosť a až prehnane veľké sebavedomie veľmi ovplyvňuje ich život a to väčšinou negatívne. Vo všetkých prípadoch sa správajú isto a cieľavedome, nenechajú so sebou zametať a takmer nikdy si nepriznajú chybu. Radi…