Čo si ženy vážia, keď muž robí ?

Čo si ženy vážia, keď muž robí ?

Muži sú všeobecne silnejší a zdatnejší ako ženy. U žien zas naopak prevláda rozum a cit. Tieto dve bytosti sa teda dokážu krásne dopĺňať. Čo si žena váži na mužovi ?
·         Všíma si vás
Muž, ktorý vás chytí za ruku a presne vie, že máte zvýšenú teplotu je ten, ktorý vás stále pozoruje a snaží sa, aby ste sa cítila dobre a bola v poriadku. Muž, ktorý vidí, že nad niečím rozmýšľate a začne sa pýtať sa o vás zaujíma a všíma si vás. Našla ste anjela ! Žena si ten záujem vždy všimne.
muž u bříška
·         Stará sa o deti
Po celom dni v práci sa dokáže odviazať a vziať svoje deti do náruče a len tak si s nimi čítať rozprávku ? Dieťa spadne a on ho chytí zo slovami, ktoré ho automaticky upokoja ? Áno aj toto sú znaky, že miluje svoje deti a dá im všetko na svete.
·         Na prvom mieste je rodina
Každý víkend plánujete výlet, ale ak náhodou nie, tak ste spolu na záhrade na grilovačke, či doma pri spoločenských hrách. Svoju rodinu by nikdy neopustil a dáva to najavo svojimi skutkami a časom, ktorý rodine obetuje.
·         Romantika
Po práci vás čaká romantický večer pri sviečkach a film, ktorý by si sám určite nikdy nepustil. Stiahol španielske pesničky, pri čom on sám počúva metal ? Ženy si všímajú tieto detaily a sú to pre nich neuveriteľne nádherné veci.
·         Oblieka slušne seba i vás
Nechá vás vyberať oblečenie, ktoré bude on sám nosiť a vy nosíte oblečenie, ktoré vybral on vám ? Len tak vás vezme na nákup a sám vám do rúk vkladá oblečenie, v ktorom by vás rád videl ?
muž a syn
·         Zabezpečuje rodinu
Nejde len o to, že zarába peniaze, ale samozrejme aj o to, že sa snaží zarobiť viac, aby dokázal, že je ten alfa, ktorý sa o rodinu dokáže postarať. Chce aby ste sa pri ňom cítila v bezpečí a to je jeho prioritou. Keď bude robiť maličkosti, buďte si istá, že je tento muž s vami spokojný a nikde nezahýba.
Muži ženám ukazujú náklonnosť všelijako. Je len na vás, či si budete všímať tieto detaily, a tak robiť šťastnú samú seba vo vzťahu, či v manželstve. Samozrejme by nemali chýbať slová ako milujem ťa, či nechcem o teba prísť.

Muži sú všeobecne silnejší a zdatnejší ako ženy. U žien zas naopak prevláda rozum a cit. Tieto dve bytosti sa teda dokážu krásne dopĺňať. Čo si žena váži na mužovi ? ·         Všíma si vás Muž, ktorý vás chytí za ruku a presne vie, že máte zvýšenú teplotu je ten, ktorý vás stále pozoruje a snaží sa, aby ste sa…