Urobte si salón zo svojej obývačky

Urobte si salón zo svojej obývačky

Každé ročné obdobie má svoje obľúbené farby, ktoré podčiarkne dokonalý výber laku na nechty. Alebo sa môžete pustiť do inovatívnejších riešení, ako sú farebné uv gély. Krásne sa budú vynímať najmä na upravených a zdravých nechtoch. Stačí len nakúpiť kvalitnú výbavu, vďaka ktorej sa môžete stať profesionálnou manikérkou. Možno sa aj časom stane práve táto starostlivosť vašim obľúbeným relaxačným rituálom.

gely se šablonou

Pozrieme sa na to pekne poporiadku:

1) Začnite tvarovaním
Najprv musíte na nanesenie ďalších prípravkov vaše nechty dokonale pripraviť.Ak by ste práve túto fázu zanedbali, výsledok nebude nikdy vyzerať dokonale. K tomu budete potrebovať kvalitné nožnice a pilník, vďaka ktorým dosiahnete toho správneho tvaru.

2) Zložte najprv starý lak či gél
Dôležité je tiež zvoliť správny odlakovač, ktorý bude šetrný a pritom sa starať správne o vaše nechtové lôžka. Hľadajte výrobky, ktoré im poskytnú dostatočnú hydratáciu a posilní ich. Sú totiž veľmi citlivé. Vyskúšajte prostriedky s obsahom vitamínu E a výťažkov z harmančeka.

3) Doprajte svojim rukám kúpeľ
Vložte ich na 2 minúty do teplej vody s trochou mydla. Nechty tak zmäknú a manikúra tak bude až 3x ľahšia.

4) V žiadnom prípade nevynechávajte pilovanie
Okraje upravujte dohladka, predídete tak ich štiepeniu a lámaniu. Snažte sa ísť vždy len jedným smerom, od strany k stredu.

5) Správne ošetrenie
Možno budú potrebovať vaše ruky najprv ozdravnú kúru. K tomu slúžia pestujúce olejčeky s vitamínmi, ktoré sa vtierajú do končekov prstov a najmä kožtičky.

6) Vyskúšajte P-Shine
Ak sa vám zdá, že bežná starostlivosť nestačí, potom sa zamerajte na japonskú metódu P-Shine. Jedná sa o ošetrenie pastou z včelieho vosku, materskej kašičky, kremitej hlinky z japonského mora, glycerínu a vitamínov. Stačí vám potom už len jelenicová leštenka, ktorou túto zázračnú bombu vpravíte do vašich nechtov. Stačí aplikovať raz za 14 dní.

uv gely

Na záver si môžete pohrať so zdobením. Staňte sa návrhárkou, ktorá bude vzorom a inšpiráciou pre svoje okolie.

Každé ročné obdobie má svoje obľúbené farby, ktoré podčiarkne dokonalý výber laku na nechty. Alebo sa môžete pustiť do inovatívnejších riešení, ako sú farebné uv gély. Krásne sa budú vynímať najmä na upravených a zdravých nechtoch. Stačí len nakúpiť kvalitnú výbavu, vďaka ktorej sa môžete stať profesionálnou manikérkou. Možno sa aj časom stane práve táto…