Poistenie smartphonu či tabletu

Poistenie smartphonu či tabletu

Existuje nekonečne veľa situácii , pri ktorých sa stane že si rozbijete svoje zariadenie , alebo sa dostane do styku z vodou , či zariadenie nechce nabíjať, prípadne iné nehody ktoré sa stanu na vašom smartphone.  Môže sa stať naozaj čokoľvek a preto je tu poistenie ktoré sa naozaj oplatí.

smartphone
 
Šikovnosť nepozná hranice a hlavne pri deťoch. U nich je väčšie riziko rozbitia tabletu či smartphonu väčšia  ako pri  dospelých ľudí. Rozhodnete sa že rozbite či poškodené zariadenie dáte do opravy , no s ceny za opravy Vám padne sánka. Neplače nad rozliatym mliekom. Zariadenia sa dajú opraviť vďaka službe  Pôjdeto.sk
 
§  Ako to funguje ?
Poistiť si môžete akékoľvek zariadenie. Či už nové alebo staršie, smartphone , tablet , či IPhone. Budete na to potrebovať len občiansky preukaz , pokladničné blog z obchodu , kde ste si zariadenie zakúpili alebo faktúra mobilného operátora.
Môžete si vybrať poistenie na jeden alebo dva roky. Jednoročné dostanete za jednorazový poplatok 14% z ceny zariadenia, a  cena dvojročného je 22%. V prípade poistnej udalosti s Vami služba Pôjdeto vybaví všetko, čo je potrebné teda všetky informácie o zariadení , súčiastky , opravu a odovzdanie zariadenia do vašich rúk…..

……Pre drahšie smartfóny či tablety, ktoré ste si nepoistili hneď pri kúpe, je poistenie starších zariadení vhodným riešením. Keďže zatiaľ na Slovensku nikto iný podobnú službu neponúka, je to zároveň krok vpred na trhu poistných produktov. Svoje zariadenie si môžete posúdiť na stránke pôjdeto.sk , alebo na všetkých pobočkách firmy Pôjdeto.

mobil
 
Ø  Je to služba ktorá sa oplatí pre každého kto často rozbíja svoje zariadenie , môžete si ho poistiť aj proti krádeži , či obliatie kávovou alebo  inou tekutinou. Vaše zariadenie opravia a bude ako nové. Myslím si že sa to oplatí viac ako keby ste dali svoje zariadenie do certifikovaného servisu a zaplatili by ste nemalé peniaze. 

Existuje nekonečne veľa situácii , pri ktorých sa stane že si rozbijete svoje zariadenie , alebo sa dostane do styku z vodou , či zariadenie nechce nabíjať, prípadne iné nehody ktoré sa stanu na vašom smartphone.  Môže sa stať naozaj čokoľvek a preto je tu poistenie ktoré sa naozaj oplatí.   Šikovnosť nepozná hranice a hlavne pri…