Kvalita z Talianska

Kvalita z Talianska

Talianska firma Sparco SpA sa špecializuje na výrobu kvalitných automobilových doplnkov, ako sú napríklad disky, volanty, prilby, sedadlá, či pretekárske oblečenie. Ich výrobky si môžete kúpiť aj u nás na Slovensku. Ide o zaručenú kvalitu, s ktorou budete jednoznačne spokojní.

Terénne auto na zablatenej ceste

Kvalita overená časom

Firma Sparco bola založená Enricom Gloriosom a Antoniom Parisim, v roku 1977. V súčasnosti má sídlo v Talianskom Turíne, konkrétne v časti zvanej Settimo Torinese. Svoj tovar distribuujú do celého sveta. Jedným z hlavných „odoberateľov“ ich výrobkov sú Spojené štáty americké, kde má firma viac ako dvadsať vlastných distribútorov. V USA dokonca vznikli aj dve samostatné divízie, a to Sparco USA a America Latina.
Túto značku môžete vidieť aj na dresoch mnohých automobilových pretekoch, ako je napríklad rely, pretože patrí medzi častých sponzorov.

Strieborné auto s hliníkovými diskami

Hliníkové disky pre náročných

Od tejto talianskej spoločnosti si na Slovensku môžete kúpiť mnohé ich výrobky. Medzi veľmi populárne patria i hliníkové disky Sparco. Ide o disky, ktoré splnia nároky aj tých najnáročnejších používateľov. Majú certifikát TUV, čo v preklade znamená, že prešli prísnou kontrolou v Nemecku a sú schválené na bezpečné používanie na európskych cestách. V ponuke tejto značky nájdete disky od výmyslu sveta. Ak patríte k tým, ktorý chcú mať s údržbou diskov čo najmenej starostí, máte na výber širokú ponuku strieborných kúskov, vyhotovených v jednoduchých tvaroch. Pokiaľ hľadáte skôr niečo prepracovanejšie, môžete si vyberať spomedzi komplikovanejších tvarov a farieb ako je čierna, medená, či biela. Pre úplných fajnšmekrov sú tu aj disky v zlatom vyhotovení. Cena diskov tejto talianskej značky sa začína približne na deväťdesiatich eurách za kus. Drahšie kúsky stoja aj okolo dvesto eur a viac. V tomto prípade však máte istotu, že za svoje peniaze dostanete naozajstnú kvalitu, s ktorou budete nadmieru spokojní.

Talianska firma Sparco SpA sa špecializuje na výrobu kvalitných automobilových doplnkov, ako sú napríklad disky, volanty, prilby, sedadlá, či pretekárske oblečenie. Ich výrobky si môžete kúpiť aj u nás na Slovensku. Ide o zaručenú kvalitu, s ktorou budete jednoznačne spokojní. Kvalita overená časom Firma Sparco bola založená Enricom Gloriosom a Antoniom Parisim, v roku 1977.…