Matcha prémiovej kvality

Matcha prémiovej kvality

Ale rôzne doplnky stravy, ktoré sú prírodného charakteru a majú priaznivý vplyv na náš organizmus a tým zlepšujú aj kvalitu nášho života, je už vec druhá. Rôzne nápoje, ktoré sľubujú úbytok váhy, či okamžité vyliečenie. A potom je tu matcha. Matcha je odroda kvalitného, silného a najmä pravého zeleného čaju, pestovaného v ďalekom Japonsku, ktorého lístky sa pestujú s najväčším dosahom na životné prostredie a najlepším úmyslom. Lístky zeleného čaju sa spracovávajú do formy zeleného prášku, ktorý môžeme následne použiť na varenie, pečenie či jednoducho prípravu chutných nápojov. Matcha prášok je možné použiť aj na pečenie.

matcha

Posledné roky je veľkým trendom práve matcha zákusok či dokonca torta. Matcha prášok je takisto skvelou voľbou do zdravých nápojov v podobe smoothie. Zdravý zeleninový nápoj doplnený o Matchu bude pre váš organizmus ako balzam na dušu. No najčastejšia príprava je matcha čaj a matcha latte. Matcha čaj je výraznej chuti a plný antioxidantov, ale mimoriadne zdraviu prospešný. Dosť ľudí si myslí, že matcha je na chudnutie. No nie je to tak. S matchou automaticky neschudnete, ale matcha čaj vám urýchli metabolizmus a lepšie trávenie. Vďaka tomu sa budete cítiť lepšie a takisto vám začne správne fungovať trávenie.

matcha

Matcha čaj sa pripravuje zaliatím prášku prevarenou vodou. Matcha latte sa pripraví zaliatím mliekom. Ako v prípade aj klasického lattee, môžete použiť mlieko teplé, ale aj studené. Mlieko napeníte a použite na zaliatie latte. Keďže matcha je skutočne silnej chuti zeleného čaju, Nebojte sa svoj nápoj osladiť. Ideálnou kombináciou je s javorový sirup. Kúpte si aj vy domov kvalitný matcha tea premium a urobte každý deň niečo pre svoje zdravie. Matcha tea nájdete vo vysokej kvalite na totalvital.sk. Môžete si pripraviť ako čaj, tak aj latte a vychutnať si svoju šálku zdravia.

Ale rôzne doplnky stravy, ktoré sú prírodného charakteru a majú priaznivý vplyv na náš organizmus a tým zlepšujú aj kvalitu nášho života, je už vec druhá. Rôzne nápoje, ktoré sľubujú úbytok váhy, či okamžité vyliečenie. A potom je tu matcha. Matcha je odroda kvalitného, silného a najmä pravého zeleného čaju, pestovaného v ďalekom Japonsku, ktorého…