Mŕtve celebrity, ktoré nezomreli alebo veríte týmto teóriám?

Mŕtve celebrity, ktoré nezomreli alebo veríte týmto teóriám?

Viacerí sa asi zhodneme na tom, že život celebrít aj napriek bohatstvu a popularite nemusí byť rozprávkový, nakoľko si pýta daň v podobe straty súkromia a rušného životného štýlu. Nevraviac o tom, že ak sa omylu dopustí celebrita, médiá z nej dokážu spraviť nenávidenú osobu a tento svoj názor šíriť verejnosti. V podstate tak ani nie je tajomstvom, že každý tento tlak skrátka nezvládne a hľadá cestu von, no v nemálo prípadoch tragickým spôsobom. Stačí sa len nachvíľu zamyslieť, koľko slávnych ľudí skonalo predčasne. No aj napriek tomu ich osud ešte nie uzavretý, aspoň nie pre verejnosť. Aj dlhé roky po ich smrti sú stále zaujímavou témou pre bulvár, aktuálnou módou je pochybnosť o ich úmrtí a konšpiračné teórie poukazujúce na ich dokonalé maskovanie v podobe fingovanej smrti, aby konečne začali žiť normálny život mimo kamier a fotoaparátov.

thiller

Michael Jackson už zostane navždy známy ako legenda popu. Podľa niektorých názorov sú však tieto závery predčasné, pretože kráľ popu ešte žije. Oficiálna správa vraví o smrteľnom predávkovaní liekmi na predpis, údajne išlo o nehodu. Ale stále existujú jednotlivci, ktorí tvrdia, že ho krátko po zverejnení tejto oficiálnej informácie videli nažive, konkrétne ako vchádza do nemocnice. Podľa nich v liečbe pokračuje a na základe toho sa musí schovávať pred bulvárnym tlakom.

Kurt Cobaina jeho priateľka Courtney Love boli rebeli, u ktorých by nás určité šibalstvo nikdy neprekvapilo. Hoci Kurt bol skôr ten depresívnejší, utiahnutejší typ, čo je počuť i na jeho skladbách. Oficiálna správa znie tragicky, Cobain sa zastrelil vo vlastnom dome. Ale dnes počuť konšpiračné názory, že s nafingovaním jeho smrti mu pomohla práve priateľka Courtney Love, pretože ju o to už dlhšie prosil a Kurt dnes žije nový život niekde v ústraní.

zbraň

Tupac je pojem, ktorý dodnes uctieva väčšina raperov. V roku 1996 bol údajne postrelený v aute, následkom čoho zomrel. Šofér tohto auta však tvrdí, že podobná udalosť sa nikdy nestala a za pravdu mu dal dokonca aj policajt, ktorý tento prípad vyšetroval. Podľa ich názoru sa tento najznámejší "gangster" schováva na slobode, pričom nafingovaním svojej smrti sa chcel vyhnúť dlhoročnému väzeniu.

Viacerí sa asi zhodneme na tom, že život celebrít aj napriek bohatstvu a popularite nemusí byť rozprávkový, nakoľko si pýta daň v podobe straty súkromia a rušného životného štýlu. Nevraviac o tom, že ak sa omylu dopustí celebrita, médiá z nej dokážu spraviť nenávidenú osobu a tento svoj názor šíriť verejnosti. V podstate tak ani…