Najlepšie triky na víkendovú ,,opicu´´

Nezařazené

Najlepšie triky na víkendovú ,,opicu´´

1. UTOPTE JU
Alkohol telo dehydruje, teda odvádza z neho vodu, preto máte na druhý deň,, suchoty´´. Litre vody sú najlepším detoxikačným prostriedkom. Vyplavia z tela von všetko škodlivé. Najlepšia je čistá voda alebo multivitamínový nápoj, ktorý dodá telu potrebné živiny.

oslava

2. ROZHÝBTE JU
Nebojte sa, nemusíte tancovať, tak ako včera večer. Stačí ak vstanete z postele, a dáte si vlažnú sprchu. Určite pomôže, keď sa trochu ponaťahujete najlepšie pri čerstvom vzduchu. Možno pár cvikov jogy alebo z telesnej výchovy, a výborne si tak okysličíte mozog.

3. ŽIADNA KÁVA
Možno si myslíte, že práve kofeín vás preberie. No opak je pravdou. Káva ešte viac dehydruje vaše telo a budete sa cítiť ešte horšie. Takže skúste jeden deň kávu vynechať. Skúsiť môžete aj čaj so zázvorom a citrónom. Výborne vylieči podráždený žalúdok.

4. NAŠI STARÝ RODIČIA POZNALI TENTO LIEK
Nie je to žiadna tabletka ani čarovný nápoj. Úplne klasickým liekom na,,opicu´´ je zeleninový alebo slepačí vývar. Dodá telu potrebný cukor i minerály, ktoré ste alkoholom vyplavili. Upokojí podráždený žalúdok a zníži bolesť hlavy.
Do jedla asi chuť moc nemáte, ale skúste sa premôcť a zjesť vajíčka. Varené, praženica alebo volské oči..táto bielo-žltá potravina obsahuje látku Taurín, ktorá pomôže zotaviť vašu rozladenú pečienku.

5. ZRUŠTE VŠETKY PLÁNY, KTORÉ STE MALI
Jednoducho sa vyspite. Zrušte všetko čo ste pôvodne plánovali a oddýchnite si. Telo sa potrebuje zotaviť a preto je spánok ideálnym liekom.

opilec

Telo si niekedy pýta počas,,opice´´ niečo kyslé. Pýta si stratené vitamíny. Vhodnou voľbou je šťava z citróna do čistej vody, ak to dokážete tak môžete zjesť kyslé uhorky alebo kvasenú kapustu. Zoznam ďalších látok, ktoré treba telu doplniť. A odstrániť nedostatok.

Malá pomôcka do budúcna: Tmavý alkohol je horší. Pretože obsahuje okrem etanolu aj látky (kongenery). Nachádzajú sa tiež v sirupoch a džúsoch, a sú pre náš organizmus toxínmi. Preto pozor na miešané drinky.
Verím, že pomocou týchto trikov, vaša opica čoskoro zmizne. A vy sa budete znovu cítiť sviežo a dobre.

1. UTOPTE JU Alkohol telo dehydruje, teda odvádza z neho vodu, preto máte na druhý deň,, suchoty´´. Litre vody sú najlepším detoxikačným prostriedkom. Vyplavia z tela von všetko škodlivé. Najlepšia je čistá voda alebo multivitamínový nápoj, ktorý dodá telu potrebné živiny. 2. ROZHÝBTE JU Nebojte sa, nemusíte tancovať, tak ako včera večer. Stačí ak vstanete…