Redmi 3 PRO = odolný partner

Redmi 3 PRO = odolný partner

Na známom video portáli nájdete doslova všetko. Návody, testy, vtipné videa, ukážky, nápady, proste od výmyslu sveta.
 
Test odolnosti mobilného telefónu voči mechanickým poškodeniam ukáže, čo dokáže prežiť vybraný telefón.
Používateľ pod názvom JerryRigEverything ich preskúša dôkladne.

mobil
 
XiaoMi Redmi 3 PRO odolá pozoruhodne, aj keď ide o pravý čínsky telefón.
Test začína preverením odolnosti proti poškriabaniu. Hoci zostanú jemné škrabance po tuhým, zároveň ostrým zásahom až po šiestom úrovni, fungujú ďalej bez problémov displej, čítačka odtlačky prstov, aj tlačidlá.
 
Oheň mu neškodí. Plynový zapaľovač dá zabrať. Po štrnástich sekúnd nakoniec nepácha škody ani dotykovej ploche ani obrazovke. Síce sa objavil tmavý fľak, no po pár sekundách zmizne a ostane ako nový.
 
A nakoniec hororová scéna. Telefón chytíte jednou rukou hornú časť pri kamere, druhou rukou dole pri mikrofóne a zlomíte ho. Avšak Redmi 3 PRO odolá aj takým pohromám. Dotyková plocha sa praská, ale funguje ako nový bez prekážok. Displej je nezničiteľný – ani jedna prasklina. Kovové telo len narovnáte a telefón používate bez prekážok.
 
Teraz trošku parametrov. Má silný osemjadrový procesor Coretex A53 s výkonom 4×1,5 GHz a 4×1,2GHz. Grafiku vykresľuje čip Adreno 405. Pamäť RAM je vo výške 3Gb. Telefón pracuje s operačným systémom Android 5.1 a s MiUi 7.3 (užívateľské prostredie zariadenia).
Päť palcový displej má rozlíšenie 1280×720 pixlov.
 
Hlavná kamera má 13 megapixlov so svetelným prietokom f 2,0. Predná má len 5 Mpx ale s prietokom f 2,2. Obe nahrávajú video s rýchlosťou 30 obrázok za sekúnd v HD kvalite 1080p aj s bleskom vzadu.

telefon
 
Batéria s kapacitou 4100 mAh drží krok s vami aj vďaka rýchlym nabíjaním 5V / 2A s rýchlosťou 10W.
Čítačka prstov je odolný, sníma spoľahlivo.
 
Tento úžasný telefón kúpite za skvelú cenu do 200 eur. Výkon nie je na najvyššej úrovni, ale  ani vás nesklame. Navyše v spoľahlivosti zvíťazí.

Na známom video portáli nájdete doslova všetko. Návody, testy, vtipné videa, ukážky, nápady, proste od výmyslu sveta.   Test odolnosti mobilného telefónu voči mechanickým poškodeniam ukáže, čo dokáže prežiť vybraný telefón. Používateľ pod názvom JerryRigEverything ich preskúša dôkladne.   XiaoMi Redmi 3 PRO odolá pozoruhodne, aj keď ide o pravý čínsky telefón. Test začína preverením…