Zariadenie pre náročných

Zariadenie pre náročných

Všetci máme rôzne priority. Všetci vychádzame z rozdielneho prostredia a vplyvu a teda aj naše nároky na veci okolo nás sa rôznia. Niekto prikladá význam strave, iný značke auta a ďalší domu s bazénom.
Tomu čo sa ale venujeme najradšej- tomu aj venujeme najviac času pri výbere:

jachta

  • Rád je- rád kupujeme kvalitné potravinárske výrobky
  • Miluje bicyklovanie- jeho bicykel je vypiplaný do najmenšieho detailu
  • Relaxuje v aute- nie div, že jeho výberu venuje množstvo času.
  • Obľubuje technológie- jeho počítač je „nadupaný „

Nie žeby sme ostatným veciam nevenovali pozornosť, no celkom iste náš priaznivý vzťah k niečomu sa vždy podpíše pod jeho výber.
Nie je to vždy iba otázkou peňazí. Zaiste, ak má niekto vysoké príjmy, získanie špičkových zariadení je pre neho podstatne ľahšou záležitosťou.
Ak človek s menším zdrojom peňazí po niečo túži, chce to celkom iste viac odriekania a námahy. Aj radosť ale potom býva oveľa väčšia.
Zariadenie pre náročných- každý jeden človek vám povie iné zariadenie.-
Buď to, po ktorom túži, alebo naopak zariadenie, ktoré on sám celkom isto nepotrebuje a pravdepodobne ani nepotrebuje vlastniť.
Príkladom je jachta- pri vzorke opýtaných sa celkom iste nájde človek, ktorý by ju chcel, ale drvivá väčšina vám ale povie, že to je iba pre náročných a oni že to nepotrebujú. Ak však trvám na odpovedi, že či by ju chceli, v konečnom dôsledku znie odpoveď negatívne.

loĎ

Nechceli. Nevyužili by ju totiž. More nemáme a na príležitostný pobyt na mori sa dá predsa všetko požičať- prenajať, Áno, aj jachta. Nepotrebujem ju vlastniť. Vieme ju ale v prípade nášho záujmu využiť.
Zariadenie pre náročných sa teda často spája v mysliach ľudí s akousi luxusnou, no veru nie vždy potrebnou vecou. Môže to byť helikoptéra, jachta, najnovší model automobilu, ale aj špičkový mobil. Rôzni sa tento pohľad v závislosti od stupňa vzdelania aj od prostredia, v ktorom žijeme.

Všetci máme rôzne priority. Všetci vychádzame z rozdielneho prostredia a vplyvu a teda aj naše nároky na veci okolo nás sa rôznia. Niekto prikladá význam strave, iný značke auta a ďalší domu s bazénom. Tomu čo sa ale venujeme najradšej- tomu aj venujeme najviac času pri výbere: Rád je- rád kupujeme kvalitné potravinárske výrobky Miluje…