Spoločná masáž pre dve osoby

Spoločná masáž pre dve osoby

Chcete svojho partnera prekvapiť netradičným zážitkom alebo hľadáte zaujímavý darček, ktorým by ste svoju milovanú polovičku mohli obdarovať? Čo tak skúsiť spoločnú masáž pre dvoch, ktorú by ste si mohli užiť obaja naraz. Podobne môžete takýmto štýlom aj okoreniť váš vzťah a spestriť si spoločne strávené voľné chvíle niečím, na čo budete určite s radosťou spomínať. Ak máte teda pocit, že sa strávený čas s vaším partnerom stáva fádny a nudný, určite ho skúste spoločnou masážou oživiť. Masáž pre dvoch je vhodná pre dvojice v akomkoľvek veku, avšak mali by ste vedieť, že pokiaľ máte problémy s nahotou a intimitou, pravdepodobne to nebude nič pre vás. Naopak však môžete takouto masážou skúsiť posúvať svoje hranice v oblasti intimity, či už vaše osobné alebo vo vašom vzťahu.

masážna miestnosť

Spoločná masáž prebieha vo forme tantrického rituálu, ktorý je vedený po celý čas masérkou, prípadne masérom. Masážna pracovníčka alebo pracovník je odborníkom na ľudské telo a jeho anatómiu a tým pádom vie presne, kde a v akých častiach tela sa nachádzajú energetické body. To na akých miestach sú tieto body a akým spôsobom ich stimulovať, masér ukáže aj dvojici, vďaka čomu sa naučíte, ako pracovať so svojou sexuálnou energiou. Ešte pred začiatkom masáže je dôležité stanoviť vaše hranice a radšej treba dopredu oznámiť masérovi kam môže masážny proces zájsť a čomu všetkému ste s partnerom otvorení. Toto je veľmi dôležité najmä kvôli tomu, že vaša polovička môže mať inú mieru otvorenosti než vy a preto je lepšie sa o tom vopred porozprávať.

masážny olej

V prípade, že si nestanovíte vaše hranice a nepreberiete dopredu čo vás čaká, môže sa rýchlo z príjemného zážitku stať nepríjemná skúsenosť, na ktorú nebudete s príliš veľkou obľubou spomínať. Netreba sa však obávať a ani hanbiť, masážni pracovníci sú zvyknutí na riešenie akýchkoľvek požiadaviek a ak si teda nie ste niečím istý, neváhajte im o tom povedať.

Chcete svojho partnera prekvapiť netradičným zážitkom alebo hľadáte zaujímavý darček, ktorým by ste svoju milovanú polovičku mohli obdarovať? Čo tak skúsiť spoločnú masáž pre dvoch, ktorú by ste si mohli užiť obaja naraz. Podobne môžete takýmto štýlom aj okoreniť váš vzťah a spestriť si spoločne strávené voľné chvíle niečím, na čo budete určite s radosťou…